KONTAKT

Zapewniamy wszechstronną obsługę klienta - od doradztwa w projektowaniu niekonwencjonalnych, dopasowanych do każdego wnętrza oraz każdego budynku oddzieleń przeciwpożarowych, poprzez produkcję, transport, montaż i serwis. Jeśli potrzebujesz wsparcia lub informacji, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem.

Siedziba firmy
ul. Arkońska 6, bud. A2,
80-387 Gdańsk
tel. (+48) 601 692 914
mercordoors@assaabloy.com  

Biuro handlowe Warszawa
ul. Iłżecka 24, bud. F,
02-135 Warszawa
tel. (+48) 22 250 16 49
tel. (+48) 785 230 493 
warszawa.mercor.pl@assaabloy.com    

Biuro handlowe Tychy
ul. Browarowa 21, 
43-100 Tychy
tel. (+48) 607 230 427
tychy.mercor.pl@assaabloy.com  

Biuro handlowe Wrocław
ul. Kościuszki 82
50-441 Wrocław
tel. (+48) 607 075 186
wroclaw.mercor.pl@assaabloy.com

Zakład produkcyjny Dobrzeń Wielki 
ul. Namysłowska 113
46-081 Dobrzeń Wielki
tel. (+48) 77 469 54 96
fax (+48) 77 469 57 79

Zakład produkcyjny Płock
ul. Kostrogaj 6 
09-400 Płock

Mariusz Walasek
Menedżer, Sprzedaż Polska Południowa
Dział Budownictwa Mieszkaniowego i Modernizacji
tel. +(48) 607 440 158
mariusz.walasek@assaabloy.com

Piotr Tumalski
Kierownik Projektu Region Polska Północna
Dział Budownictwa Mieszkaniowego i Modernizacji
tel.+(48) 600 057 033
piotr.tumalski@assaabloy.com

Lidia Skrzypczyk
Regionalny Menedżer Sprzedaży Polska Południowa
woj: śląskie 
tel: + (48) 607 075 196
lidia.skrzypczyk@assaabloy.com

Karina Gawlik
Kierownik Projektu
woj:  małopolskie, podkarpackie ,świętokrzyskie ,lubelskie
tel: +(48) 695 440 005
karina.gawlik@assaabloy.com

Iwona Kowalska-Mazur
Kierownik Projektu
woj: dolnośląskie , opolskie
tel. +(48) 607 075 186
iwona.kowalska@assaabloy.com

Karol Chyła
Regionalny Menedżer Sprzedaży Polska Północna
woj: pomorskie, warmińsko mazurskie, kujawsko pomorskie, zachodniopomorskie
tel: + (48) 693 070 014
karol.chyla@assaabloy.com

Agnieszka Puszcz
Kierownik Projektu
woj:  wielkopolskie, lubuskie
tel: +(48) 785 268 091
agnieszka.puszcz@assaabloy.com

 

Pola oznaczone* muszą zostać wypełnione